NABÍDKA - Zdraví

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

NABÍDKA

NABÍZÍME
Seciální nabídka - tři balíčky pro zdraví s velkou slevou

Balíček 1
K masážnímu přístroji přibalíme ZDARMA - Koloidní stříbro 500ml/20ppm, Koloidní zinek 500ml/20ppm, Koloidní měď 500ml/20ppm, relaxační CD - podprahová relaxační nahrávka, působící jako balzám při každodenním shonu. Poštovné a balné je rovněž ZDARMA. Podrobný popis produktů je v našem E-Shopu. V E-Shopu proveďte objednávku na masážní přístroj "Foot massager FCL 003B" a do poznámky vepište "Baliček 1" produkty zdarma budou přibaleny k zakázce.
Balíček 2
K masážnímu přístroji na oči přibalíme ZDARMA - Koloidní stříbro 500ml/20ppm, Koloidní zinek 500ml/20ppm, relaxační CD - podprahová relaxační nahrávka, působící jako balzám při každodenním shonu. Poštovné a balné je rovněž ZDARMA. Podrobný popis produktů je v našem E-Shopu.
V E-Shopu proveďte objednávku na masážní přístroj "Mini vibrační masážní zařízení k odstranění vrásek" a do poznámky vepište "Baliček 2" produkty zdarma budou přibaleny k zakázce.
Balíček 3
K diagnostickému přístroji QRM 918 přibalíme ZDARMA - Koloidní stříbro 500ml/20ppm 2x, Koloidní zinek 500ml/20ppm 2x, Křemelina 1x - všechny tyto produkty velmi příznivě ovlivňují zdraví, což si můžete ověřit tímto qvantovým analyzátorem. Relaxační CD - podprahová relaxační nahrávka, působící jako balzám při každodenním shonu. Poštovné a balné je rovněž ZDARMA. Podrobný popis produktů je v našem E-Shopu. 
V E-Shopu proveďte objednávku na masážní přístroj "Qvantový analyzátor QMR 918" a do poznámky vepište "Baliček 3" produkty zdarma budou přibaleny k zakázce.
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky