Koloidní zinek - Zdraví

Přejít na obsah

Koloidní zinek

KOLOIDY
K čemi lze koloidní zinek použít:

1. K prevenci a léčení rakoviny.
2. Upravuje funkci imunitního systému.
3. Prevence a léčení infekcí a zánětů.
4. Zrychlení hojení .
5. K léčení mužské a ženské neplodnosti.
6. Prevence a léčení prostaty.
7. Udržuje optimální činnost štítné žlázy, při snížené funkci.
8. Udržuje hladinu inzulínu.
9. Udržuje kůži a vlasy ve zdravém stavu.
10. Upravuje tinitus – pískání v uších.
11. Prevence před osteoporózou.
12. Působí léčebně na vředová onemocnění tlustého střeva.
13. Působí proti plísním nohou a nehtů, při napadení houbou candida albicans.
14. Odstraňuje poruch čichu a zvyšuje chuť k jídlu.
15. Léčí akné, ekzémy a lupénku.
16. Prevence proti vzniku cukrovky.
17. Kladně ovlivňuje potenci.
18. Udržuje hladinu cholesterolu v optimálních mezích.
19. Spolu s energetickými přípravky je prevencí proti epilepsii.
20. Léčí revmatickou artritidu.
21. Léčí  lupus - porucha imunitního systému, vyrážky na tváři a jiných částech těla.
První známkou nedostatku zinku je ztráta chuti a čichu. Zinek se spolu s vitamínem A podílí na procesech regenerace kůže. Bez přítomnosti zinku se rány a popáleniny, včetně spálenin od slunce, velmi špatně hojí. Nedostatek zinku je často způsoben dlouhodobým užíváním antikoncepčních tablet a dodržováním redukční diety.
Zinek řídí látkovou přeměnu a produkci některých enzymů, pozitivně ovlivňuje imunitní a nervový systém a kůži. Vědci prokázali, že zinek aktivizuje produkci lymfocytů (buněk, které vytvářejí protilátky za účelem obrany proti bacilům). Navíc bylo zjištěno, že zinek je dobrým antioxidantem neutralizujícím volné kyslíkové radikály (karcinogenní faktory urychlující stárnutí buněk). "Zinkuje" lidské buňky a díky tomu je chrání proti korozi.
Jak vyrábíme koloidní zinek:
V žádném případě nevyrábíme na sklad, každou objednávku řešíme individuálně.
Výroba koloidního zinku probíhá při malém napětí a malých proudech, přes síťový laboratorní zdroj EA-PS084-03B na hodnotu zpravidla 20ppm.
Základem výroby je kvalitní destilovaná voda, stimulovaná Solfeggio frekvencemi a strukturovaná pozitivními informacemi.
Způsobem výroby se náš výrobek liší od jiných.
Výrobní systém je z hygienických důvodů uzavřen a je ve sterilním prostředí.
Hotový výrobek je přefiltrován přes speciální filtr.
Plnění je do speciální hnědé láhve 0.5l, určené pro léčiva s odnímatelným uzávěrem a informačním štítkem.
Užití:
První týden, při koncentraci 20ppm, 2cl ráno. Druhý týden je při koncentraci 20ppm, 2cl ráno a večer. Třetí týden při koncentraci 20pm, 3cl ráno a večer do spotřebování obsahu. Chvíli podržíme v ústech pod jazykem a pak polkneme. Zinkem se nedá předávkovat, přebytek, který tělo nepotřebuje se vyloučí. Kůru můžeme opakovat po čtrnácti dnech.
Pro léčebné účely je vhodné kombinovat koloidní zinek a koloidní měď v poměru 15:1, 15 dílů koloidního zinku a jeden díl koloidní mědi.
Zinek patří mezi kovy, které jsou opravdu nezbytnou součástí buněk našeho těla a plní důležité úkoly v řadě základních fyziologických funkcí.
Zinek je nejhojnější intracelulární stopový prvek, má řadu katalytických, strukturálních a regulačních funkcí. Zinek je komponentem biomembrán a je nezbytný pro stabilizaci vylučování látek ledvinami nebo v případě RNA, DNA a ribozomů, řídí látkovou přeměnu  a produkci některých enzymů pozitivně ovlivňuje imunitní a nervový systém a kůži. Vědci prokázali, že zinek aktivuje produkci lymfocytů je součástí enzymu superoxiddismutázy, která se podílí na zajištění antioxidační ochrany organismu.
Důležité jsou i účinky detoxikační - snižuje toxický účinek olova a kadmia. Je kofaktorem mnoha metaloenzymů a účastní se proteosyntézy. Zinek působí u virových a bakteriálních infekcí synergicky s vitaminem C. Je součástí více než 200 enzymů. Pomáhá udržovat stabilní hladinu cukru v krvi a podílí se na tvorbě hormonu testosteronu.
Nedostatek:
Nedostatek zinku se objevuje v populaci zcela běžně. Projevuje se sníženou chutí k jídlu, vývojovými vadami a zpomalením růstu, dále kožními problémy,šeroslepostí, sníženou schopností hojení ran, vypadáváním vlasů, sníženou funkcí pohlavních žláz.
K nedostatku zinku v těle přispívá také dlouhodobá zátěž. K narušení množství zinku v těle může dojít i při poruše vylučování látek ledvinami nebo v případě hormonálních poruch.
Předávkování zinkem prakticky nehrozí, nicméně při nadměrném používání opravdu vysokých koncentraci koloidních disperzí se mohou objevit svalové bolesti, průjem, nevolnost a zvracení.
Koloidní zinek  podporuje  tělesné zdraví a krásu. Zinek totiž pozitivně působí na hojení ran a lze tvrdit, že užíváním je pleť bez jizev, akné a jiných defektů, posiluje růst a kvalitu vlasů a nehtů. Je prokázáno, že pozitivně ovlivňuje imunitu a plodnost. Chrání naše smysly, takže tělo podstatně lépe vidí, slyší a cítí .
Legislativní nařízení ČR i přes prokazatelné léčivé účinky, umožňuje tento produkt nabízet jen pro technické účely. Jakákoliv manipulace je na vlastní uvážení a osobní zodpovědnost.

Kvalita koloidu je dána jeho výrobou - přečtěte si jak koloidy vyrábíme.
REGEN CLUB z.s. 2007 - 2024
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Návrat na obsah