Regenerace - Zdraví

Koloidy Au, Ag, Cu, Zn, Fe. Lipozomální vitamíny. Křemelina. Masážní a diagnostické přístroje.
Podprahové nahrávky.
Přejít na obsah

Regenerace

REGENERACE TĚLA
REGENERAČNÍ PRACOVIŠTĚ
Návrat ke zdraví
V REGEN CLUBU je v provozu "REGENERAČNÍ PRACOVIŠTĚ" je to poměrně nákladná investice, nicméně se pro kolektiv osob vyplatí. V případě zájmu zdarma zašleme popis, případně zajistíme dodávku přístrojů přímo od výrobce.
Principiálně lze částečně navodit stav regenerace jednoduchou polohou těla po dobu cca 15 minut. Regenerační pracoviště je pochopitelně značně účinnější, nicméně i tato ověřená rada zdarma je tělu prospěšná.
 
Večer po práci nejlépe každý den umožněte svému tělu chvíli regenerace.  Ulevíte svému srdci a oběhové soustavě, jde o nejsilnější zbraň proti křečovým žilám.
 
Co se stane s vaším tělem, když si nohy opřete o stěnu, téměř v pravém úhlu:
 
Připravíte si pohodlnou podložku ke stěně na kterou se uložíte a nohy zvednete co nejvýše a opřete o stěnu. Následuje úleva pro srdce a okamžité zlepšení krevního oběhu. Tato poloha dokáže zlepšit proces trávení, odstranit křeče a zbavit se pocitu plnosti. Stimuluje se činnost střev a pomáhá tělu lépe absorbovat živiny. Okamžitá pomoc pro bolavé nohy, prevence otoku nohou, stimuluje se činnost štítné žlázy a dalších endokrinních žláz.
Eliminují se křečové žily, zlepšuje se žilní odtok, otoky nohou a pocit únavy zmizí. Kromě toho zmírňuje potíže u těch, kteří již mají nemocné žíly.
 
Podobná poloha je i na regeneračním pracovišti doplněná o frekvenční působení na orgány těla přes plosky nohou, působení Vioforu JPS, tachyonu, laseru, infračerveného záření a simulace prostředí solné jeskyně.
REGEN CLUB z.s. 2007 - 2023
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Návrat na obsah