Masáž očí - Zdraví

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Masáž očí

MASÁŽE - LÉČBA
Masážní a relaxační přístroj na oči k odstranění vrásek 
Masáže
Dopřejte svým očím ozdravení, relaxaci a krásu
Po staletí se říká, že lidské oko je prý okno do duše. Oko jako takové má však daleko větší vypovídající hodnotu, než jen týkající se momentálního rozpoložení, či vypovídající o prožitcích minulosti. Oči výrazně ovlivňují to, jak na své okolí působíme, hovoří o naší síle, touhách, mohou prozradit naše plány a úmysly. Jiskra v našem oku hraje rozhodující význam ve sblížení s osobou jiného pohlaví a když chybí, může být příčinou našeho neúspěchu v situacích, jako je třeba výběrové řízení, když hledáme zajímavou práci.
Tedy o naše oči bychom měli opravdu dobře pečovat, věnovat pozornost změnám přicházejícím po prodělaných nemocech a odvděčit se jim za to, co pro nás dělají. Opak je však pravdou. Lidé často naprosto odevzdaně přijímají to, že ztrácejí zrak a dokonce to berou téměř jako zákonitost, která „musí přijít s věkem“. Takové myšlení je velmi nezodpovědné vzhledem k tomu, co nám naše oči umožňují a to nejde jen o přímou schopnost vidět, ale třeba jen pohodu, která plyne z toho, když je našim očím prostě dobře. V opačném případě kdy nás pálí oči a nebo slzejí se necítíme hezky a už vůbec nevypadáme tak přitažlivě a svěže, jak bychom vypadali, kdyby naše oči měli třeba jen potřebnou vláhu a živiny. Oko dostatečně zásobené živinami a tedy v pohodě je pouze tehdy, když disponuje potřebnou vlhkostí, která samotné živiny do oka přináší. Řešení jak přinést obnovu našim očím je relaxačně léčebná pomůcka sestrojená k harmonizaci oblasti očí. Umožňuje zklidnění nervů oka, zlepšení zraku podporu krevního oběhu různými druhy stimulace, která zahrnuje také možnost harmonizaci mozku a srdce působením přístroje přes oblast očí. Včasná podpora očí tímto způsobem dokáže předcházet běžným onemocněním jako jsou dalekozrakost, krátkozrakost a nebo nedostatečná zraková ostrost.

Funkce:
1. Využití principů tradiční čínské medicíny v oblasti akupunktury. Zabránění nemoci očí, jako je krátkozrakost, dalekozrakost, amblyopií.
2.Unikátní fyzikální terapie, v souladu s funkcemi tlaku vzduchu, hnětení, infračerveného tepla a multi-frekvenční vibrace. Ke zlepšení zraku, uklidnění nervů a podpory krevního oběhu pro zdravé oči, mozek a srdce. 

Výhody
1. Tlaková masáž, vestavěno 5 digitálních simulací ovládaných stisknutím prstu, masáž a stimulace akupresurních bodů kolem očí, aktivace zrakového nervu. 
2. Nezávislá masáž skráně, s přispěním vibrace a tlaku vzduchu, úleva pro uši, mozek a nervy. Genová relaxace, jasná mysl, zvyšuje se efektivita práce. 
3. Infračervená tepelná terapie, speciální infračervené teplo zlepšuje podkoží cévní dilataci, snižuje únavu očí.
4. Multi-Frekvenční vibrační masáž, 15 druhů taktovacích frekvenčních režimů, rytmické působení na svaly očí, zlepšení krevního oběhu v oblasti působení. 
5. Tlaková masáž inteligentním vzduchem, vestavěný mikroprocesor reguluje proměnlivý tlak vzduchu, automaticky nastaví nejlepší masážní podmínky. 
6. Vysokofrekvenční magnetické pole, uvádí do rovnováhy anionty a kationty, zvýší se obsah kyslíku v krvi, pročisti se meridiany, regulace průtoku krve.
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky