Kyslíková terapie - Zdraví

Přejít na obsah

Kyslíková terapie

LÉČEBNÉ PRODUKTY
Terapie kyslíkem, vodíkem, oxidem dusným a oxidem chloričitým.
Generátory na výrobu kyslíku jsou v cenových relacích kolem 20-ti tisíc a více. Použití kyslíku pro terapii z láhví je rovněž nákladné a legislativně složité a pro jednotlivce prakticky nedostupné.
Je však možné vyrobit kyslík a vodík pro celkovou terapii s odměřenou dávkou oxidu chloričitého a s občasným přidáním oxidu dusného, za pár korun. Elektrolýzou vody vzniká jak kyslík tak vodík, tedy plyn HHO. Pokud tyto plyny od sebe dokážete oddělit, přidáte oxid dusný a oxid chloričitý, máte možnost provádět  terapii s ozdravnými účinky jednotlivých plynů. Postup jak sestrojit přístroj je uveden níže.

Kyslíková terapie - oxygenoterapie je založena na vdechování obohaceného vzdušného kyslíku.
Absolvováním kyslíkové terapie posilujeme imunitu a prodlužuje život.
Kyslíková terapie pomůže vašemu organismu v boji proti znečištěnému ovzduší.
Kyslíková terapie zmírňuje stres a jeho následky.
Dlouhodobým působením stresu vznikají známé civilizační choroby jako jsou srdeční potíže, vysoký krevní tlak, poruchy oběhu, cukrovka, žaludeční a střevní potíže. Při léta trvajícím stresu je dokonce nutno počítat s vyšším rizikem rakoviny.
Účinky kyslíkové terapie.
Zlepšuje koncentraci a paměť.
Posiluje srdce, zrak a čistí krev (profylaxe infarktu a ucpávání cév).
Velmi příznivě působí u lidí s vysokým krevním tlakem.
Snižuje škodlivé působení znečištěného životního prostředí a ovzduší.
Zpomaluje stárnutí buněk a zvyšuje fyzickou kondici.
Regeneruje organismus po chemoterapii a ozáření.
Zmírňuje vedlejší účinky mnohých léků.
Zlepšuje psychiku a depresivní psychické stavy.
Zlepšuje dýchání u lidí trpících astmatem či alergiemi.
Zlepšuje spánek a reguluje zažívání.
Přirozenou cestou odstraňuje bolesti hlavy a migrény.
Zrychluje rekonvalescenci po fyzické námaze.
Zklidňuje a stabilizuje nervový systém.

Vodík H2 je nejmenší a nejsilnější antioxidant, ale na rozdíl od většiny antioxidantů nemá žádné vedlejší účinky.
Působí protizánětlivě, protože z kyselého prostředí vytváří alkalické.
Vodík proniká přes mozkovou bariéru, zatímco většina antioxidantů toto nedokáže. Proniká všemi tkáněmi, pronikne i do cytosolu (vnitrobuněčná plazma), do jádra mitochondrie a jádra DNA, kde působí ochranně a reguluje citlivou rovnováhu mezi užitečnými koncentracemi redox-signálních molekul, které jsou životně důležité pro zdraví buněk.
Jeho působení poukazuje na preventivní schopnost vodíku u nemocí způsobených životním stylem, u rakoviny a u stárnutí.
Vodík H2 není toxický ani při vysokých koncentracích. Dokonce už pro něj existují bezpečnostní normy pro dýchání ve vysoké koncentraci díky jeho použití při potápění do velkých hloubek. Zde je používán ve směsích (H2-49%, He-50%, O2-1%), které zabraňují potápěčské dekompresní nemoci a dusíkové narkóze při potápění.
Vodík pracuje jako selektivní antioxidant, který zlikviduje pouze nebezpečné radikály v jakékoliv koncentraci, ale ty užitečné zachová.
Neutralizuje hydroxylové radikály i peroxynitrity, které jsou spojovány s množstvím závažných onemocnění.
Vodík produkuje negativní oxidačně-redukční potenciál v těle (cca do hodnoty -400 mV), díky kterému se zvyšuje schopnost organismu bojovat s volnými radikály a oxidativním stresem.
Vodíkové molekuly aktivují gen zodpovědný za tvorbu antioxidačních enzymů (kataláza, glutathion peroxidáza), které likvidují obrovské množství všech volných radikálů. Právě tento proces je považován za nejsilnější ochranu proti oxidativnímu stresu.

Oxid dusný N2O.
Oxid dusný - rajský plyn,  je bezbarvý plyn lehké vůně a nasládlé chuti. Běžně se používá v bombičkách u šlehaček ve spreji, v určitých případech se používá v lékařství jako anestetikum ve směsi s kyslíkem.
Primárním účinkem je zlepšení nálady, veselost a ztráta zábran, zhoršená artikulace a "nezastavitelný" smích. Při terapii se využívá potravinářského oxidu dusného v množství 8g na 20minut. Množství je přesné dáno není možné se předávkovat a působnost je mírně anestetická, snižuje bolest. Při této terapii žádné projevy eufórie nejsou známy.  

Oxid chloričítý ClO2.
 
Plyn který vzniká reakcí hydrogensíranu sodného a chloritanu sodného, jedná se o těkavý plyn rozpustný ve vodě. V uzavřeném systému je plyn jímán do destilované vody a vzniká roztok nazývaný CDS2. Oxid chloričitý je v mnoha případech přidáván do pitné vody v nízké koncentraci jako desinfekční prostředek. Lze to považovat za důkaz jeho prospěšnosti, pokud jsou dodržena pravidla o koncentraci pro daný účel. Přípravek CDS2 má řadu zastánců, kteří tvrdí, že jim zachránil život, ale i nemalé množství odpůrců, z nichž velká část tvrdí že se jedná o SAVO. Je to naprosto chybná informace, protože přípravky CDS2 a SAVO jsou naprosto rozdílné, vyjma podobného odéru.
 
Oxid chloričitý je známý jako velmi účinný oxidační přípravek, je využíván v mnoha oblastech a standardně se s ním setkáváme při úpravě vody, nejvíce v různých zdravotnických zařízení, hotelích, nemocnicích a též v potravinářském průmyslu. Oxid chloričitý se používá všude, kde je potřeba mít stoprocentně zdravotně nezávadnou vodu.
Při řízeném vnitřním užívání a nebo při vnějším užití, nebyly testy prokázány negativní účinky. Řízené dýchání oxidu chloričitého má nesporně pozitivní vliv proti onemocnění dýchacích cest a uvádí se, že tímto způsobem lze léčit mimo jiné i rakovinu.
REGEN CLUB z.s. 2007 - 2024
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Návrat na obsah