Lipozomální hořčík"Mg" - Zdraví

Přejít na obsah

Lipozomální hořčík"Mg"

LÉČEBNÉ PRODUKTY
Hořčík v minulosti:
Hořčík výraznou měrou přispívá k uchování optimálního zdraví a též aby vrátil zpět do života lidi na pokraji smrti – tento úžasný minerál, který byl dlouho nedoceněn a to jak po laické tak i lékařské stránce, ovlivňuje tak mnoho aspektů našeho zdraví, včetně rakoviny, srdečních chorob, cukrovky, deprese, astmatu , zánětů,  artritidy, autismu… a dalších. Lékařská veřejnost je zpravidla obeznámena s použitím chloridu hořečnatého jako léku. Bývá často podáván pacientovi v době srdečního infarktu nebo mozkové mrtvice a to s velkým efektem.
Nové poznatky o hořčíku:
Hořčík se může aplikovat vnitřně nebo vtíráním do kůže či přímo injekčně a lze jej přidávat do lázně. Hořčík upravený do lipozomální formy s přidáním vhodných ingrediencí je podstatně lépe vstřebatelný do organismu.
Hořčík je nezbytný pro zdraví, tělo si jej neumí samo vyrobit a je prokázáno, že osobám se daří lépe s dostatečnými příjmy hořčíku, protože je zapotřebí pro více než 300 chemických reakcí a správnou funkci svalů a nervů. Dokonce i mírný nedostatek hořčíku má citelný vliv na zdraví.
Nedostatek hořčíku v průmyslově rozvinuté společnosti velmi je rozšířeným jevem, který snižuje kvalitu života, zvyšuje výskyt i závažnost komplikací diabetu a ohrožuje na životě nemocné trpící srdečními a cévními chorobami.
Zveřejněné studie prokazují, že je současná populace ohrožena chronicky nedostatkem hořčíku, který je zhoršován navíc vysokým příjmem tuku obsaženým v potravinách. Důsledkem pak je zvýšený vznik a rozvoj kardiovaskulárních onemocnění a diabetu. Je obzvláště znepokojující, když uvážíme, že stárnutím organismu  stav hořčíku přirozeně klesá. To znamená, že přibližně 80% z nás má nedostatečný přísun hořčíku do organismu.
Jaké jsou výhody?
Zvýšení množství hořčíku v organismu eliminuje opakované svalové křeče a řadu jiných typů bolestí. Lázeň v hořčíku  přispívá k dosažení hlubokého a klidného spánku v noci, k efektivnímu  odpočinku, postačí vám spát kratší dobu. Je běžné, že  kdo systematicky zvyšuje množství hořčíku v těle z nějakého konkrétního důvodu zjistí, že navýšení hořčíku se projevilo i v ostatních oblastech. Lidé najednou zjistí, že jsou méně podráždění, mají méně bolestí nebo jejich energetická hladina se výrazně zvýšila.
Hořčík pomáhá dostat se vápníku do kostí a ve skutečnosti tak odstraňuje vápník z našich svalů. Díky tomu působí na svaly velmi příznivě a pomáhá nám relaxovat. V této souvislosti se rychleji uvolníme a můžeme klidněji spát.
Hořčík ve farmaceutické kvalitě dokáže vyřešit řadu problémů:
Chronický únavový syndrom, deprese, epilepsie, diabetes mellitus, parkinsonova nemoc, arytmie, migrény, oběhové poruchy, mrtvice, srdeční infarkt, arterioskleroza, bolesti hlavy, svalové křeče, bolesti břicha, osteoporóza, astma, tinnitus, preeklampsie, slabost, vysoký krevní tlak, kožní problémy jako je ekzém, akné, lupenka.
Výroba lipozomálního hořčíku:
Základem pro výrobu lipozomálního hořčíku je koloidní disperze zinku, mimo jiné je zinek důležitý prvek při stavbě buněk. Zapouzdření je provedeno vysokofrekvenční technologií do aloe vera a pravého včelího medu.
Pozitivní informace a plyn HHO - pro zvýšení účinnosti je hotový lipozomální hořčík stimulován pozitivními informacemi a sycen plynem HHO, který eliminuje v těle volné kyslíkové radikály, způsobující mimo jiné i stárnutí organismu.   

REGEN CLUB z.s. 2007 - 2024
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Návrat na obsah