Viofor JPS - Zdraví

Přejít na obsah

Viofor JPS

MASÁŽE - LÉČBA
REGENERACE
 
Postarejte se o své zdraví.
 
REGENERACE - VIOFORTERAPIE
 

 
Základní stavební a funkční jednotkou živočišného i rostlinného těla je buňka- to ví každý absolvent základní školy.Je viditelná pouze pod mikroskopem celá je ohraničena obalem zvaným buněčná membrána. Uvnitř jsou malinké "orgány", tzv. organely zajišťující látkovou výměnu ( metabolismus) a tedy život. Jedním druhem organel jsou mitochondrie, jejich úkolem je tvorba ATP (adenosintrifosfát), což je látka jejímž rozkladem vzniká obrovské množství energie. I mitochondrie jsou ohraničeny membránou. Buněčné i mitochondriální membrány disponují na svém povrchu určitým elektrickým potenciálem. Pokud je vše v normě, mitochondrie produkují ATP, z něj vzniká energie, buňka přijímá látky potřebné k životu a vylučuje jedovaté zplodiny ve správném poměru. Pokud dojde k oslabení jakéhokoli organismu- stress, nemoc, únava, napětí na povrchu membrány poklesne a buňka přestane správně fungovat.
Hledáte přístroj, který vám pomůže se zdravotními potížemi, zabere na celulitidu i strie, křečové žíly, gynekologické obtíže nebo i jizvy či vyrážky? Vsaďte na VIOFOR JPS, který vám za několik minut denně navrátí nejen krásu a zdraví, ale dodá i novou chuť do života!
 
A zde právě účinně pomáhá Viofor- stimulace, která napětí na buněčných i mitochondriálních membránách normalizuje a tím dochází ke zlepšení vstřebávání vitaminů, minerálů, stopových prvků a vylučování toxických zplodin až o 70% a dokáže zvýšit syntézu ATP až o 40 %Tímto způsobem samozřejmě dochází i ke zvýšení celkové energie organismu, což se pozitivně promítá ve všech procesech regenerace organizmu. Tak se účinky Viofor-stimulace stávají adekvátní působení Koenzymu Q-10.
 
VIOFOR JPS je přístroj produkující velmi jemné magnetické pole, které má výrazné regenerační účinky na všechny buňky našeho těla. Svým pojetím je zcela unikátní a zatím veškeré pokusy o jeho zkopírování byly neúspěšné. Je naprosto odlišný od všech forem magnetického pole, které se běžně užívají v rehabilitačních zařízeních apod. Jeho výzkum trval více než 17 let a systém je stále dále vyvíjen. Přístroj využívá působení magnetické stimulace buď lokálně (malý nebo bodový aplikátor) nebo na celý organismus (velký aplikátor).
 
Využívá kombinace 3 současně působících fyzikálních hodnot:
 
1. bioenergetický efekt - stimuluje výživu a růst buněk a zvyšuje tělesnou regeneraci
 
2. bioelektrický efekt - způsobuje normalizaci buněčné membrány
 
3. biochemický efekt - ovlivňuje enzymovou aktivitu a oxydoredukční procesy
 
Jejich účinnost je synergická, zároveň ale velmi šetrná k organizmu, bez věkového omezení. VIOFOR totiž používá hodnoty magnetického pole velmi podobné přírodním hodnotám magnetického pole zemského, na rozdíl od magnetoterapie, kde se používají hodnoty asi tisíckrát větší.
 
Indikace
 
* Postižení pohybového aparátu - hlavní indikační oblast.
 
* Degenerativní onemocnění páteře a kloubů hlavně nosných, kyčelních a kolenních. Revmatická onemocnění kloubů i měkkých tkání, stavy po osteosyntésách
 
* Popáleniny, dekubity, špatně se hojící jizvy
 
* Neurologická onemocnění degenerativní
 
* Stavy po cévních mozkových příhodách s různým stupněm pares a plegií
 
* Cévní onemocnění jako záněty žil, onemocnění tepen, hematomy, lymfedémy
 
* Alergická onemocnění, hlavně celková aplikace u astma bronchiale, kožní alergie
 
* Urychlení regenerace po nadměrné zátěži, hojení po operacích, autoimunitní onemocnění

V položce menu je k dipozici regenerační pracoviště, jehož součástí je i Viofor JPS.
REGEN CLUB z.s. 2007 - 2024
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Návrat na obsah