Omlazení - Zdraví

Přejít na obsah

Omlazení

LÉČEBNÉ PRODUKTY
Bod dlouhověkosti - bod eliminace stovek chorob.
Ověřená účinnost z japonské a čínské medicíny.

Masírováním určitého bodu na těle zvýšíte radikálně možnost dožít se vysokého věku a zbavit se mnohých neduhů a zdravotních problémů. Tento bod určuje japonská a čínská medicína a masáží tohoto bodu aktivujete energetický systém a tím i optimální funkci tělesných orgánů. Bod se nazývá  "Zu San Li" a jeho masáž způsobuje trvalý omlazující a hojivý účinek. Uvádí se, že zastaví proces stárnutí, eliminuje špatnou náladu a výrazně redukuje stres.

Lokalizace magického bodu.
Bod dlouhověkosti nalezneme na koleně obou nohou pod jabkem z vnější stany kolena. Nejlépe jej najdeme tak, že se posadíme na podlahu, propneme nohy a pod koleny je vyvýšené místo a jeho nejvyšší bod je "Zu San Li" položíme na něj prst a můžeme zaujmout polohu, která nám pro masáž nejlépe vyhovuje.  
"Zu San Li"
Co se stane provedením masáže:
Aktivuje se činnost orgánů v dolním polovici těla, to je trávícího traktu, ledvin a nadledvinek i pohlavních orgánů.
Lze očekávat normalizaci krevního tlaku, glukózy a inzulínu, odstranění zápalových procesů v organismu a regulaci imunitního systému.
Zlepší se trávení, eliminují se choroby trávícího ústrojí a vyléčí se též následky mozkové mrtvice.
Je odzkoušeno, že masáž tohoto bodu léčí zácpu, choroby žaludku, inkontinenci a psychické problémy. Zvyšuje se sebedůvěru, odstraňuje se stres a napětí  a nastavuje vnitřní harmonii.

Masáž:
Ranní masáž - po probuzení se posaďte na postel a masírujte bod krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček a to tak, jako by jste hodinky vložili mezi kolena, ciferník vlevo, 9x na jedné noze a posléze totéž na druhé noze po dobu cca 10 min. Při masáži máte uvolněné nohy, klidně dýcháte a vnímáte pozitivní pocity. Posílí se imunita, zlepší se činnost všech orgánů a výrazně se zpomalí stárnutí.
Polední masáž - pohodlně se posaďte a masírujte bod krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček 9x na jedné noze a posléze totéž na druhé noze po dobu cca 10 min. Při masáži máte uvolněné nohy, klidně dýcháte a vnímáte pozitivní pocity. Zlepší se celková fyzická kondice, paměť, činnost kardiovaskulárního systému a trávícího traktu.
Večerní masáž -  neprovádějte před spaním, tato masáž je vhodná mimo jiné i k regulaci hmotnosti a provádí se proti směru hodinových ručiček 9x střídavě na každé noze.
REGEN CLUB z.s. 2007 - 2024
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Návrat na obsah